• + 389 70 562 563
Кошничка
вашата кошничка е моментално празна

Модел Бохо

Избери производ

Опис: Сет бебешка постелнина.
Сетот се состои од:

  • долен чаршав со ластик
  • огради за сите страни на креветче
  • едно рамно перниче
  • јорганче

*количините се ограничени

Состав: 100% памук, полнење: полиестер

Димензии: Чаршав за душек со димензии 120cm x 60cm. Останатите делови од сетот одговараат на бебешко креветче со стандардни димензии.

Take a closer look Contessa Lingerie
Со вас повеќе од 25 години Бренд од 1989 год.
Бесплатна достава над 1000ден. 3-5 работни денови

Можеби ќе ве интересира

Од нашата колекција ви ги препорачуваме следните производи:

големини

2290 ден.

големини

2290 ден.

големини

2290 ден.

големини

2290 ден.