• + 389 70 562 563
Кошничка
вашата кошничка е моментално празна

Модел КОЦКА

Избери производ

Состав: Полиамид 80% ликра 20%

Собирање: 2%

Take a closer look Contessa Lingerie
Со вас повеќе од 25 години Бренд од 1989 год.
Бесплатна достава над 1000ден. 3-5 работни денови

Можеби ќе ве интересира

Од нашата колекција ви ги препорачуваме следните производи:

големини

280 ден.

големини

210 ден.

големини

210 ден.

големини

210 ден.