• + 389 70 562 563
Кошничка
вашата кошничка е моментално празна

Торба за пелени Полка

Избери производ

Опис: Торба за складирање пелени која може да се користи и за чување на бебешки бодиња, чорапчиња и сл.
Може да се постави на бебешко креветче или на друга позиција која би ви одговарала.
Поставувањето се врши со помош на две врвки на горниот дел на торбата.

Состав: 100% памук

Димензии: /

Take a closer look Contessa Lingerie
Со вас повеќе од 25 години Бренд од 1989 год.
Бесплатна достава над 1000ден. 3-5 работни денови

Можеби ќе ве интересира

Од нашата колекција ви ги препорачуваме следните производи:

големини

599 ден.

големини

599 ден.

големини

599 ден.

големини

599 ден.